Kontaktujte nás: 0905 600 780, 0911 678 780,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Mudr. Oľga Ivanovna Jelisejevová

Skúsená praktická lekárka, kandidát lekárskych vied, Olga Ivanovna Jelisejevová, už niekoľko rokov uzdravuje tisíce svojich pacientov. Vzdelaním oftalmologička, v priebehu svojej 35 ročnej lekárskej praxe viedla výskum nových a netradičných spôsobov liečenia. Posledných desať rokov sa zaoberá diagnostickou metódou Vegetatívno-rezonančného testovania (VRT), a niekoľko jej kníh bolo venovaných prezentácii výsledkov z týchto výskumov.

V súčasnosti vedie lekárske Centrum pre detoxikáciu v Moskve. Ako ukazuje liečebná prax O.I. Jelisejevovej, mnohé vážne ochorenia, vrátane onkologických, majú parazitárnu príčinu.

Motto:

,, V našom organizme prebieha zákerná bitka bez pravidiel nie na život, ale na smrť. Vrahovia nie sú len nemilosrdní, ale sú aj prefíkaní. Výborne sa prispôsobili k boju. Nevedú otvorenú vojnu. Ticho a postupne podkopávajú imunitný systém svojho hostiteľa, aby ho neskôr úplne ovládli. A kto nad kým zvíťazí - človek, alebo jeho vnútorní nepriatelia-parazity - ten zostane nažive. "

O.I. Jelisejevová sa prihovára samotných lekárom, ale i širokej verejnosti:

Vážení čitate. Pokiaľ ste už čítali moji knihu : „Rakovina-diagnostika a profylaxia“, tak už viete, že sa v nej ako červená niť ťahajú úvahy o parazitárno-plesňových príčinách rôznych závažných ochorení, vrátane onkologických. Na ospravedlnenie tohoto postoja uvádzam tieto dôvody 

  • predovšetkým veľké rozšírenie ťažko liečiteľných chorôb s nejasným klinickým obrazom
  • zastarané a chybné stanovovanie diagnóz, ktoré vedie len k chronickému priebehu ochorenia
  • a konieckoncov, k predčasnému starnutiu, invalidite a predčasnej smrti
  • efektívnosť našich metód liečenia, založených na zistení pravých vinníkov rôznych novotvarov - totiž parazitov

Vo väčšine bežných prípadov vírusy predstavujú štartovací prvok, baktérie pripravia pôdu pre príchod ťažkej techniky plesní a väčších parazitov. Ak vás udivuje vojenský štýl poslednej vety, nie je to náhoda. S parazitmi bojujeme vojnu na život a na smrť.

 

Vážení kolegovia!

To, že ste nevenovali náležitú pozornosť príslušným kapitolám o parazitoch v našich starých dobrých učebniciach, to, že ste sa v súčasnosti nezaoberali prácami našich vedcov-helmintologov, akými sú napríklad K.I. Skrjabin, B.A. Astafjev, doktorka O.I. Ilinská, O.K. Podsev, V.I. Pokrovskij, C.V. Prozorovskij a mnohí ďalší, to vám nedáva žiadne morálne právo nazývať metódy diagnostiky a liečenia, ktoré nepoznáte, nevedeckými a šarlatánskymi. Ak sa vám, vážení spolupracovníci z vedeckých inštitútov a laboratórií, zdá čokoľvek nepochopiteľné alebo nezvyklé na záveroch lekárov ,, alternatívnej" medicíny, je to predovšetkým dôvod k návšteve knižnice pre ďalšie štúdium, ale vôbec nie pre emocionálne a unáhlené súdy v duchu stredovekej inkvizície. "Predovšetkým neškoď - ani skutkom, ani slovom ani myšlienkou". Spomeňte si na základný postulát nášho povolania.

V dôsledku masovej migrácie obyvateľov Zeme bývalej "zámorské" infekcie sa stávajú miestnymi. Pod vplyvom rôznych druhov stresov a nepriaznivej ekologickej situácie sa znižuje celková imunita ľudstva. Infekčné a parazitické agensy mutujú a sú potom schopné ovládnuť ďalšie oblasti a skupiny orgánov v našom tele.

V dôsledku sa potom niektoré laboratórne techniky javia ako zastarané, a výsledky analýz, získaných s ich pomocou, chybné. Z toho vyplýva nerozpoznanie skutočných príčin niektorých ochorení, nepresné alebo chybné diagnózy. Súčasne sú mnohé nové metódy nedostatočne efektívne alebo často nedostupné Ministerstvu zdravotníctva pre vysoké náklady.

My v našom Centre pracujeme na najmodernejšej certifikovanej aparatúre, schválenej k praktickému použitiu, a využívame metódy, ktoré sú vyskúšané v lekárskych inštitútoch a vedúcich klinikách v Moskve. Naše diagnostické metódy umožňujú objaviť množstvo známych vyvolávateľov infekcií a vinníkov patológií na rôznych stupňoch vývoja.

Drahí lekári! Spojme svoje úsilie a venujme sa nielen duelom medzi sebou vo vojne teórií, ale predovšetkým v boji za zdravie človeka pred tvárou stále sa meniacich parazitov ľudského organizmu.

 

(zdroj informácií: http://www.zapper.cz)