Kontaktujte nás: 0905 600 780, 0911 678 780,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Referencie diagnostika Diacom

4. 3. 2015
Dobrá komunikácia, príjemný prístup personálu. Ľahká orientácia pri hľadaní. 

29. 1. 2015
veľmi ochotne mi boli vysvetlené moje otázky k samotnému postupu a k určitým nameraným hodnotám. Objednala som vyšetrenie pre moju rodinu opätovne. 

23. 1. 2015
výborné - objednala som si pre seba a rodinu ešte jedno následné vyšetrenie, som veľmi spokojná hlavne s rozsahom vyšetrenia. Moc ďakujem. 

17. 1. 2015
Zaujimavo straveny cas, pri ktorom robíte niečo pre svoje zdravie. Ochotný, príjemný personal.

16. 1. 2015
Milý a ochotný personál,príjemné prostredie. 

Referencie Dornova metóda a Breussova masáž

4. 3. 2015

prístup, odbornosť 

1. 3. 2015
Veľmi pekné prostredie, výborná komunikácia s pani Lenkou a úžasná masáž na konci nápravy, vrelo doporučujem každému kto má problém s chrbticou. Anna

1. 3. 2015
Ochota, profesionalita, ústretovosť 

26. 2. 2015
Skvely individualny pristup, pomohlo mi to presne s tym, co som potrebovala, dostala som vysvetlenia na to, preco sa citim tak ako sa citim, co robim zle a ako to napravat   

25. 2. 2015
Príjemné prostredie, vynikajúci prístup masérky a naozaj skvelý výsledok. Určite sa radi vrátime. Vrelo odporúčam.  

Podakovanie Olga

Pred asi rokom som sa z rutinnej prehliadky v nemocnici vrátila so svrbením v oku. Po par týždňoch mi to stále neprechádzalo, tak som sa objednala na opätovné vyšetrenie, lebo sa mi to nezdalo byť v poriadku. Doktor nedokázal nič nájsť, povedal, že je oko len podráždene, dal mi "nejaké" tabletky, že mám vyskúšať a poslal ma domov..

Poďakovanie Lenka

Mám mnoho skúseností s diacomom, s manželom vlastníme aj prístroj zapper, ktorý je slabšou a nepohodlnejšou obdobou plazmového generátora. Mnoho mi to pomohlo.

Prvým veľkým prípadom bolo to, že odmalička trpím chudokrvnosťou. Mám tri detičky a pri treťom tehotenstve mi často bolo na odpadnutie, cítila som sa slabá a vyčerpaná. Skoro nič som nedokázala urobiť, moja sústredenosť bola slabá, rovnako som ťažko zaostrovala myšlienky. Lekárske vyjadrenie? Chudokrvnosť. Riešenie? Užívajte viac železa. A tým to bolo vybavené.