Kontaktujte nás: 0905 600 780, 0911 678 780,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ohodnoť článok
(7 hlasov)

Mám mnoho skúseností s diacomom, s manželom vlastníme aj prístroj zapper, ktorý je slabšou a nepohodlnejšou obdobou plazmového generátora. Mnoho mi to pomohlo.

Prvým veľkým prípadom bolo to, že odmalička trpím chudokrvnosťou. Mám tri detičky a pri treťom tehotenstve mi často bolo na odpadnutie, cítila som sa slabá a vyčerpaná. Skoro nič som nedokázala urobiť, moja sústredenosť bola slabá, rovnako som ťažko zaostrovala myšlienky. Lekárske vyjadrenie? Chudokrvnosť. Riešenie? Užívajte viac železa. A tým to bolo vybavené.

Po poslednom pôrode som bola vyslovene na zosypanie. Vtedy si ma vzala na starosť mamina. Absolvovala som sken na diacome, ktorý ukázal, že som mala veľmi nízku hodnotu vitamínov a minerálov v tele, ale ešte horšie, že mám krv presiaknutú parazitom, ktorého larvy, neviditeľné pod mikroskopom, požierajú červené krvinky. A to bolo príčinou mojich problémov.

Následne mi bol nasadený plazmový generátor, ktorý hubil daných parazitov, rovnako som si doma púšťala aj frekvencie na zapperi. K tomu sa pridala protiparazitná kúra a prírodné vitamíny a minerály od firmy starlife. Trvalo niekoľko mesiacov, ale nakoniec som sa zotavila z pre mňa už beznádejne večne vyčerpaného stavu. Pre mňa to bolo akoby ma stretol zázrak.

Ďalšou zo skúseností boli moje problémy pri kojení, často som mala zápaly prsníkov. Boli veľmi bolestivé a pri prvých dvoch deťoch som aj práve kvôli nim stratila mlieko. Pri poslednom bábätku som sa toho veľmi bála. Chcela som kojiť. A rovnako ako i predtým, aj teraz som už cítila, že som chytila zápal. Tentoraz som však nelenila a hneď išla navštíviť rodičov. Tí ma zoskenovali na diacome a našli presne ten bacil, ktorý spôsobuje zápaly. Ošetrili ma plazmou, ktorá je veľmi pohodlná, stačí len pri nej sedieť. Bolo poobedie. Do večera zápal ustúpil. Ešte niekoľko krát som doma dostala zápal prsníkov, vtedy som si už sama pustila zapper s danou frekvenciou a vždy zápal ustúpil.

Keby som mala spomenúť, ako mi diacom, plazmový generátor, zapper aj magnetoterapia pomohli a ako pomohli hlavne mojim deťom, bolo by toho asi priveľa. Ale napíšem ešte veci, ktoré si najviac pamätám - niektoré skúsenosti pri mojich detičkách.

Najväčšie zdravotné problémy máme teraz s Kamilkou. Pred dvoma rokmi jej začali ťažké problémy s prudkou brochitídou a vtedy aj prvý krát skončila v nemocnici. Jej problémy vždy začnú tak, že začne ťažko a sýpavo dýchať, pridá sa k tomu prudký kašeľ a vysoké teploty. Potom bol rok pokoj. A vtedy to začalo zase. Opäť v roku 2012 bola Kamilka v nemocnici. Len dva mesiace a skončila tam opäť. Po desiatich dňoch mi ju prepustili konečne domov, ihneď som išla s ňou na diacom, ktorý odhalil, že ... v nemocnici jej vôbec nepomohli, len utlmili príznaky. Staphylococcus aureus, streptococcus pneumoniae a iné staphylococcy a streptococcy, ale do toho aj kingela kingae, čierny kašeľ, adenovírus a iné. Bola som zhrozená. Rodičia hneď plazmovým generátorom zničili niektoré z nich, ostatné som jej doma likvidovala pomocou zapperu. K tomu som pridala niektoré výrobky od starlife na znižovanie zápalov a podporu imunity. Prešlo jej to. Ale ani nie mesiac a tento istý problém sa vyskytol zase. Až mi prišlo zle od žalúdka. Ale hneď som Kamilke nasadila zapper, však už som vedela, ktoré vírusy a baktérie jej to spôsobovali. Stihla som to skoro a do hodiny jej sýpavé dýchanie ustúpilo spolu aj s teplotou. Na ďalší rok bol pokoj a ja som si vydýchla. 

Ale začiatkom apríla 2013 to prišlo opäť. A opäť mi prišlo zle pri predstave, že dcérka skončí v nemocnici, kde pri nej kvôli ďalším dvom deťom a pracujúcemu manželovi nebudem môcť ostať, lebo by sa o ostatné dve detičky nemal kto postarať. Zapper tentokrát nepomáhal a bronchitída postupovala veľmi prudko. Síce bolo neskoro večer, ale i tak som zavolala rodičom, či môžem prísť. Súhlasili. Zoskenovali dcérku na diacome a rovno zaradom pustili plazmu na všetky tradičné, len tentoraz oveľa agresívnejšie, baktérie a vírusy. Celú noc sme boli pri plazme. Dcérke sa do dvoch hodín uľavilo dýchanie, ale stále sýpala. Na ďalší deň ešte celý sa ničili baktérie a vírusy a dcérke bolo pomaly stále lepšie. Večer sme išli domov, pričom sme si vzali aj výrobok proti prudkým zápalom. Ešte jeden deň dcérke pískalo v hrudi, keď som k nej priložila ucho, ale odvtedy jej to ustúpilo a nemocnici sme sa vyhli.

A pri ostatných dvoch deťoch? Tiež bolo mnoho prípadov. Hádam najväčší je večný problém škôlky. Stála odtiaľ prichádzajú chorľaví. Ale vďaka tomu, že im vždy potom môžem nasadiť zapper, tak do dňa, dvoch, prestávajú kašľať.

A nakoniec prípad s manželom? Bol na diacome a ten ukázal, že má veľké problémy s črevami. Nevenujem sa tomu, tak neviem, čo presne mu ukázalo, ale bolo to veľmi vážne. Bral to na ľahkú váhu a ... do troch dní mu prasklo slepé črevo. Po ťažkej operácii mu ostala diera v bruchu, ktorú musel pomaly liečiť, aby sa prirodzene zacelila. A tu veľmi pomohlo koloidné striebro s protibakteriálnymi účinkami, ktoré som získala vďaka rodičkom. Vždy som mu ním vymývala ranu. Sám lekár obdivoval, ako sa mu tá rýchlo a krásne vyliečila, popravde o niekoľko mesiacov skôr.

Za toto všetko a aj to, čo som tu nenapísala, musím povedať jednu obrovskú vďaku mojim rodičom Chovancovcom. Že na nás ako na deti vždy mysleli a myslia, že sa rozhodli pomáhať aj ostatným ľuďom. Že je takáto možnosť, ako sa aj bez ťažkých zásahov opäť zotaviť, nezničiť si antibiotikami trávenie a pod.

Čítané 6156 krát