Kontaktujte nás: 0905 600 780, 0911 678 780,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Termomasáž

Kancelária

JADE masážna posteľ Bionwell je špeciálna posteľ so zdvíhateľným operadlom a s nefritom a turmalínom zabudovanými v masážnych valcoch.

Ošetrujúci vplyv nefritu

Nefrit (ľadvina) je sprevádzaný tvrdením, že má liečivé účinky. Už starí čínania si z nefritu vyrábali čaše, z ktorých pili, pretože verili v ich očistnú silu. Obľúbené boli aj rôzne druhy šperkov, ktorým prikladali liečivé účinky ako napríklad detoxikácia organizmu, liečenie zápalov ľadvín De minimale leeftijd om het de-beste-online-casinos.info te betreden is 18 jaar met uitzondering van Alkmaar, waar de minimum leeftijd 21 jaar is. aj močových ciest. V hlbšej oblasti sa hovorí, že nositeľ nefritu nadobudne pokoj mysle a vyrovnanosť, získa pokojný a nerušený spánok, uľaví sa mu od bolestí hlavy. Rovnako sa hovorí, že nefrit tlmí agresivitu a pomáha utíšiť žiaľ. 

Programy masážnej postele

V programovom móde P0 nastavíme čas akupresúry a hrejivej terapie akupresúrnych bodov. Akúpresúrna terapia takzvaných "akupresúrnych bodov" môže byť nastavená medzi 0-20 sekundami.

V programovom móde P1 sa najprv pohybujúca sa časť masážnej postele posunie tri krát hore a dole, následne masíruje tylo hlavy, plecia a nižšiu časť chrbtice. Následne začne tepelná terapia akupresúrnych bodov.

Programový mód P2 je zhodný s programom P1 s tým rozdielom, že tepelná terapia "akupresúrnych bodov" a masáž častí tela prebieha súčasne.

Dĺžka masáže (dráha masážnych valcov) môže byť prispôsobená, rovnako ako masáž nôh a chrbta sa môžu striedať.

(informácie prevzaté zo stránky http://www.bionwell.hu)